Ana Sayfa Yazılar 13 Ocak 2019 694 Görüntüleme

Evlilk Tekliflerinin Işıltılı Şahidi Tektaş Yüzükler

Tektaş; evlilik tekliflerinin başrolüdür. Oldukça eski zamanlardan beri evlilik tekliflerinde gelin adayına armağan edilen tektaş her kadının yüzük parmağında sergilemekten asla sıkılmadığı ve göz alıcı ihtişamı ile görenleri kendine aşık etmeyi misyon edinmiş pırlanta yüzüklerdir. Aşkın en evrensel simgesi olarak kabul edilmektedir. Pırlanta yüzük; binlerce yıllık yolculuğundan sonra muhteşem güzelliğine evrilen elmasın, başka bir elmas ile müthiş bir ustalık ve özenle kesildiği zaman ortaya çıkmaktadır.  Bu güzelliğin kadınların parmağında yer alması için ise büyük ve profesyonel bir işçilik, kaliteli bir pırlanta ve estetik anlayışı gerekiyor. Bütün bu faktörler sebebiyle ortaya kaliteli, göz alıcı ve ışıltısı ile büyüleyen pırlantaların ortaya çıkmasını sağlıyor. Elbette günümüzde tektaş diyince akla ilk olarak klasik pırlanta yüzük kesimi gelse de, birçok zengin tektaş pırlanta modeli mevcut. Baget kesimden prenses kesime kadar her stile, her tarza ve her yaşa uygun pırlanta yüzük tasarımlarına göz atmanız mümkün.

Pırlanta Yüzük

Pırlanta yüzük kullanım sınırlaması olmayan, evlendikten sonra da her gün alyans ile beraber takılabilecek yüzüklerdir. Özellikle günümüzde alyanslar ile beraber takılması oldukça moda olan bu yüzükler; gün içinde her zaman kullanılabilir özelliklerde olmaktadır. Arzu eden oldukça gösterişli, bol süslemeleri ya da büyük taşlı yüzükler kullanabilirken, arzu eden daha sade modeller tercih edebilir. Hangi model tercih edilirse edilsin her zaman için öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken sertifikaya sahip pırlantalar satın almaktır.

Kampanyalı pırlanta

Kampanyalı pırlanta hem ekonomik olarak oldukça avantajlı ve değer kaybetmemesine rağmen fırsat ürünü olmuş olan mücevherler olup hem de arzu edilen modelde satı alınabilir.  Hangi model ya da kategoriden olursa olsun, Pırlanta; mutlaka uluslararası bağımsız elmas kurumları tarafından değerlendirilmiş olmalı ve değeri belirlenmiş olmalıdır. Bu pırlantalar; sertifikalı olarak satılmaktadır. Amor Pırlanta olarak; www.amorpirlanta.com sitemiz üzerinden satın alacağınız her pırlanta; uluslararası sertifikalara sahiptir. Bu sertifika yani belge içerisinde; yüzüğün yanında tüm özelliklerinin bulunduğu belgeler ile satın alan kişiye teslim edilir.  Amor Pırlanta olarak uzun yıllar boyunca sektördeki deneyimimiz, şahit olduğumuz binlerce aşk ve vizyonu ustalıkla birleştirerek, aşkın simgesi oluyoruz. Sertifikalı ve garantili pırlanta ve elmaslarımız ile lider konumdaki firmalardan biri olarak, aşkınız emin ellerde. Sipariş edilen her ürün için sertifika ve garanti mevcuttur. Şık tasarımlı kutusu ile beraber, kapınıza kadar görmekle beraber sertifikalı ve kaliteli ürünler dışında iade ve değişim hakları da saklıdır. Bununla beraber  12 ay boyunca, bakım ve yenileme garantisi de mevcut olarak sizlerle buluşturuyor. En güzel günlerinizin şahidi olarak Amor Pırlanta’yı seçmeniz yarı yolda kalmamanızı ve temiz başlangıçlar yapmanıza yardımcı olacaktır. 3 iş günü içerisinde sizler için özel hazırlanmış ürünün gönderimi adresinize kadar ücretsiz olarak yapılmaktadır.  Müşteri memnuniyeti ve aşkı ön planda tutan Amor Pırlanta ile Aşk’la ışıl ışıl…

 

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Antalya Diş İmplantı

Antalya Diş İmplantı