Ana Sayfa Magazin 14 Haziran 2021 136 Görüntüleme

Yasemin Özilhan’ın yeni dizi düşüncesi yok ama belli de olmaz!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bir dönemin ünlü oyuncularından olan, İzzet Özilhan ile evlenmesi sonrasında ise cemiyet hayatına katılan Yasemin Özilhan, yaptığı açıklamalarla dikkatleri çekti. Geçtiğimiz sezon Mucize Doktor dizisine konuk oyuncu olarak katılarak yıllar sonra dizi setlerine dönüş yapan oyuncu, son olarak ise bir reklam filminin çekimlerinde yer aldı.

Sesinin kısıldığı da görülen oyuncu, Kerem Bürsin’in doğum günü buluşmasına da katılmıştı. Hande Erçel’in doğum günü kutlaması sürprizi yaptığını ve kendisini de çağırdığını ifade etti.

Yasemin Özilhan, “Hande hazırlamıştı onu. Davet etti, Kerem’e sürpriz yaptık” diye konuştu. Muhabirlerin Hande Erçel ile Kerem Bürsin ikilisinin ilişkisinin nasıl gittiğini sorması üzerine Özilhan şunları söyledi: “Çok mutlular, çok seviyorum.”

Bir telefon markası için reklam çekimlerine devam ettiğini ve ikinci reklamın da çekileceğini anlatan oyuncu, 10 yıl sonra Mucize Doktor dizisinde yer almasının anlamlı bir proje olmasından kaynaklandığını anlattı. Yeni bir dizi projesi ile ilgili düşüncesi olmadığını anlatan oyuncu, “Belli de olmaz, büyük konuşmak istemiyorum ama şu anlık öyle bir şey yok” dedi.

Mucize Doktor dizisinde 2 bölüm oynadığını ve uzun süre sette kaldığını anlatan Yasemin Özilhan, bu süreçte bile çocuklarının zorlandığını, kendisinin de gerildiğini söyledi.

Tatil programı için okulların kapanmasını beklediklerini anlatan oyuncunun röportajını videodan izleyebilirsiniz

Özel içerikler youtube kanalımızda
 

 

Yorumlar