Ana Sayfa Aşk / İlişkiler 9 Ekim 2020 320 Görüntüleme

Yasemin Allen ve Ahu Yağtu’nun farklı tarzları göz kamaştırdı

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü isimler sosyal medya paylaşımları ile dikkat çekmeye ve ilgi görmeye devam ediyor. Yasemin Allen bir dergiye verdiği poz ile farklı tarzını yansıttı. Ahu Yağtu ise günlük haliyle yine bambaşka bir tarz sundu…

İyi Günde Kötü Günde dizisinde başrolde yer alan Yasemin Allen, romantik komedi dizisinde yer alarak yeniden hayranları ile buluşmanın keyfini yaşıyor. Son dönemde öne çıkan isimlerden olan oyuncu, özel pozlarıyla göz doldurdu. Siyahlar içinde bambaşka birisi olarak takipçilerinin karşısına çıkan Yasemin Allen, güzelliği ile hayranlarından binlerce beğeni ve iltifatlar aldı.

 

En son Kadın dizisinde izlediğimiz Ahu Yağtu ise geçtiğimiz sezon tiyatro salonlarında yer almayı tercih etmişti. Pandemi nedeniyle bir süre sahne faaliyetlerine ara veren oyuncu, sosyal medya paylaşımlarıyla takipçileriyle etkileşimde kalıyor.

Ünlü oyuncu hayranlarına güzel bir hafta sonu dilediği paylaşımına, farklı tarzını yansıtan fotoğrafını ekledi. Takipçileri ise ünlü oyuncunun tarzına yönelik olumlu yorumlarda bulundu.

 

 

 

Yorumlar