Ana Sayfa Magazin 25 Nisan 2021 120 Görüntüleme

Yasak Elma hayranlarının Gökhan Alkan umudu suya düştü!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yasak Elma dizisi hayranlarında bir umut vardı. Büyük bir umut değildi ama olabilir mi diye sorgulanıyordu… Sosyal medyada da zaman zaman dillendirilen bu umut, Gökhan Alkan’ın diziye dönmesi ile ilgiliydi…

Yasak Elma dizisine 85. bölümde Halit Argun karakterini canlandıran Talat Bulut ile birlikte veda eden Gökhan Alkan’ı izleyiciler çok sevmişti. Kerim karakterine hayat veren oyuncu, adeta birçok hayranın içinde gönül yarası olarak kalmıştı.

Yasak Elma dizisinin hikayesinde Kaya karakterine hayat veren Barış Kılıç’ın yeniden dönüşünün ardından birçok dizi hayranı da sosyal medyada kampanya yaparak Gökhan Alkan’ın da yapıma dönmesini istediklerini belirten mesajlar paylaştı.

Ancak oyuncunun birçok teklif aldığı da biliniyordu. Dönme durumu da zayıf bir ihtimaldi. Ancak artık böyle bir ihtimal de kalmadı. Çünkü Gökhan Alkan yeni bir dizi anlaşması yaptı.

Ünlü oyuncunun hazırlıkları devam eden atv’nin yeni dizisi Kalp Yarası için anlaştığı ortaya çıktı. Alkan, kendisine gelen birçok teklif arasında bu diziyi tercih etti ve yeni sezonda rotasını da belirlemiş oldu. Yasak Elma defteri de açılmamak üzere kapatıldı.

Bilindiği üzere Gökhan Alkan ile Nesrin Cavadzade’nin aşkı da Yasak Elma dizisinin setinde başlamıştı…

Özel içerikler youtube kanalımızda
 

 

Yorumlar