Ana Sayfa Magazin 17 Mart 2021 152 Görüntüleme

Uyanış Büyük Selçuklu da kadrodan ayrıldığı sanılan ünlü oyuncu sürpriz yaptı!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Ünlü oyuncu Kaan Taşener, Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde çok farklı bir durum yaşadı… Dizide Markus karakterine hayat veren oyuncu, ölerek yapımdan ayrılmıştı. Aslında ayrılmamış. Birçok kişi oyuncunun dizideki rolünün bittiğini sanmıştı. Ancak Markus’un ikiz kardeşi Mitras rolüyle yeniden dizide yer almaya başladı.

Kaan Taşaner, başarılı performanslar ortaya koyan, güçlü bir isim. Diziye de çok yakışıyor ve hayranlar da onu çok seviyor. Taşaner’in TRT1’in iddialı dizisinde yer almaya devam etmesi hayranlarını çok mutlu etti. Oyuncu, sevgilisi ile sokakta kameralara yakalandı ve her şeyin yolunda olduğunu söyledi.

Markus rolü için saçlarına kaynak yaptıran oyuncu, Mitras karakteri için de imaj yenilemek durumunda kaldı. Oyuncu, “Tekrar devam ediyorum projeye” diye konuştu. Sürpriz yaptığını ifade eden Kaan Taşener, 62 yaşında yaşamını yitiren Rasim Öztekin’in ani vefatına da çok üzüldüğünü söyledi.

Oyuncu, “Takdiri ilahi, Allah sevenlerine uzun ömür versin” diye konuştu. Şiddet gören kadınlar ile ilgili soruya da yanıt veren Taşaner, “Önemli olan yetkililerin bu konuda ihtiyaç duyduğumuz adımları atması” ifadesini kullandı.

Özel içerikler youtube kanalımızda –> @televizyongazetesi.com

 

Yorumlar