Ana Sayfa Magazin 18 Temmuz 2021 266 Görüntüleme

Show TV’nin Yalancı dizisine yeni bir ünlü katıldı, kadro yıkılıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Show TV sezon sonunda çok önemli bir karar alarak yayındaki tüm dizilerini kaldırdı. Arıza, Ramo, Kuzey Yıldızı ve Alev Alev peş peşe finaller yaptı. Çukur zaten planlandığı gibi 131. bölümde veda etti. Yani Show TV, geride hiçbir dizi bırakmayacak şekilde riskli bir adım attı.

Yaz ekranına Kahraman Babam ve Cam Tavanlar dizileri ile giriş yapan Show TV, yeni sezon için birçok dizi hazırlığı yapıyor. Bu yapımlardan en iddialısı ise Liar uyarlaması olarak öne çıkan Yalancı dizisi oldu.

Süreç Film tarafından hazırlıkları titizlikle yürütülen dizinin oyuncu seçimleri de devam ediyor. Yalancı dizisinde şimdiye kadar açıklanan oyuncular bile ne kadar iyi bir projenin gelmekte olduğunu anlatıyor.

Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Murat Kılıç isimleri şimdiye kadar anlaşma sağlanan oyuncular oldu. Oyuncu kadrosunun iddialı olmasıyla büyük dikkat çeken yapıma şimdi de yeni bir ünlü daha katıldı.

 

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre Gizem Erman Soysaldı dizide Tuba karakteri ile yerini alacak. 2012 yılında Seksenler dizisinde Ceyda olarak yer alan ve dikkat çeken oyuncu, Arka Sokaklar dizisindeki Muzaffer Komiser karakteri ile popüler olmuştu. Son yıllarda dizilerde pek de gözükmeyen oyuncu, daha çok sinema filmlerinde yer almayı tercih ediyordu.

Gizem Erman Soysaldı, 2021-2022 sezonunda hayranları ile yeniden televizyon ekranında buluşma kararı verdi. Yalancı dizisi gibi önemli bir yapıma katılan oyuncu adına iyi bir tercih olduğunu ve güçlü bir diziyle ekrana dönüş yapacağını belirtebiliriz.

Özel içerikler youtube kanalımızda
 

 

Yorumlar