Ana Sayfa Aktüel 7 Mart 2021 180 Görüntüleme

Sen Anlat Karadeniz set anıları Öykü Gürman’ın aklından çıkmıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü şarkıcı Öykü Gürman, oyunculuk kariyerine Sen Anlat Karadeniz dizisiyle başlamıştı. Asiye karakterini başarıyla canlandıran Gürman, sonrasında ise kısa süreli olan Gel Dese Aşk isimli Osman Sınav’ın dizisinde Sitare karakterine hayat vermişti.

Çeşitli televizyon programları da yaparak ekranda görünen Gürman, atv’nin youtube kanalına konuştu. Hayranlarından gelen soruları yanıtlayan oyuncu, Sen Anlat Karadeniz’deki Asiye’nin dışında kimi oynamak istediği soruldu. Gürman, “Asiye’nin dışında çok farklı kendimi zorlayacak bir karakter olsun isterdim. Mesela deli olabilir. Nasıl delirirdim bilmiyorum yani. Delirmiş birini oynamak isterdim” diye konuştu.

Sen Anlat Karadeniz dizi setinde düzen konusunda takıntılı olduğunu ve her şeyin yerli yerinde olmasına özen gösterdiğini anlatan şarkıcı, setteki en tez canlı kişinin de kendisi olduğunu söyledi. Gürman, “Hiperaktif, heyecanlı, sahneyi çekmeden önce güzel enerjilerle dolu, her zaman pozitif enerji ile olumlu düşüncelere sahip olan, tez canlı bir Öykü” diye konuştu.

Dizide kayınvalide – gelin ilişkisinin kendisini çok cezbettiğini de anlatan Gürman, “Asiye’nin Mustafa ile olan aşkı kesinlikle. Aralarındaki replikler” diye konuştu ve Sinan Tuzcu ile karşılıklı sahnelerine atıfta bulundu.

Dizideki yenge Asiye’den sonra sosyal medyada birçok mesaj alan şarkıcı, bu durumu da şu sözlerle anlattı: “Sevgili fanlarım sağ olsun, hep devam ediyor. Gruplar açıyorlar, ben yengesiyim. Her kesin yengesiyim, kabulüm yani.”

Ailenin kendisi için her şey olduğuna vurgu yapan şarkıcı, ikiz kardeşi Berk ile arasının da çok iyi olduğunu, İspanya’da yaşadığı için de çok özlediğini ifade etti.

Lise yılları için “Öykü Reisliğim vardır yani” diyen şarkıcı, küçükken utangaç birisi de olduğuna vurgu yaptı.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin setinde yaşadığı anıları da anlatan, en çok güldüğü ve en zorlandığı sahneleri de açıklayan Öykü Gürman’ın röportajını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Özel içerikler youtube kanalımızda –> @televizyongazetesi.com

 

Yorumlar