Ana Sayfa Aşk / İlişkiler 9 Ekim 2020 257 Görüntüleme

Pelin Karahan’ın mini etek şovu! Begüm Birgören ve Vildan Atasever’in mutlu halleri!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncular instagram hesapları üzerinden takipçileri ile etkileşim halinde kalmaya özen gösteriyor. Pelin Karahan, Begüm Birgören ve Vildan Atasever de farklı pozlarıyla dikkatleri çekti.

Uzun süredir ekranda yer almayan ünlü oyuncu Pelin Karahan, kilolu eleştirilerine adeta cevap verir ki, paylaşımlar yapıyor. Mini eteğiyle göz dolduran oyuncu, tarzıyla da hayranlarından beğenileri kaptı. Pelin Karahan’a yeniden dizilere dönmesi yönünde hayranlarından gelen istekler de var. İşte o paylaşım:

 

Haziran ayında Mehmet Cemil ile nişanlanan ünlü oyuncu Begüm Birgören, mutluluk dağıtıyor. Oyuncu, “Sevgilimin gözünden” notuyla fotoğrafını yayınladı ve huzurunun da keyfinin de yerinde olduğunu gösterdi. Uzun süredir dizilerde görünmeyen oyuncu, tiyatro sahnesinde olmayı tercih etmişti.

 

2019 yılında TRT1’de Tek Yürek dizisinden sonra sinema çalışmalarına ağırlık veren Vildan Atasever, son olarak Malazgirt 1071 isimli filmde rol almıştı. İnstagram hesabından özel çekilen bir pozunu yayınlayan ünlü oyuncu, güzelliğini de sergiledi.

 

 

 

Yorumlar

İlginizi çekebilir

İlk buluşma hakkında 5 tüyo

İlk buluşma hakkında 5 tüyo