Ana Sayfa Magazin 18 Temmuz 2021 126 Görüntüleme

Pandemi sürecinde Tolga Sarıtaş yeni bir yetenek kazandı

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş, en son Arıza isimli Show TV dizisinde başrolde yer almıştı. Geçtiğimiz hafta Yolun Açık Olsun isimli sinema filmi için sete çıkan oyuncu, yeniden yoğun bir temponun içine girdi.

Engin Akyürek ile birlikte filmin başrolünde yer alan Tolga Sarıtaş, yeni sezon için ise henüz bir projeye sahip değil. Oyuncu yeni sezonda izleyenlere umut verecek bir proje ile ekranda yeniden yer almayı hedefliyor. Oyuncunun film çalışmalarının ardından gelen projeleri değerlendirmesi bekleniyor.

Tolga Sarıtaş, Hürriyet gazetesindeki röportajında da özel hayatıyla ilgili dikkat çeken ifadelerde bulundu. Modacı Zeynep Mayruk ile aşk yaşayan oyuncu, pandemi döneminde neler yaptığı ile ilgili detaylar verdi.

Birçok kişinin evine kapandığı dönemde Tolga Sarıtaş da diziye başlamadan önce evine kapanmayı tercih eden isimlerden birisi olmuştu.Sarıtaş, pandemi döneminde evde yemek yapmayı öğrendiğini anlatan oyuncu şunları anlattı:

“Pandeminin ilk dönemlerini evde geçirdim. Hepimiz durduk. Aldığımız her nefesin daha kıymetli ve anlamlı olduğunu öğrendim. Temmuzda da ‘Arıza’ için sete çıktım. Pandemide yemek konusunda kendimi geliştirdim. Çorbadan et yemeklerine, hatta kısıra kadar birçok yemeği yapabilirim.”

Özel içerikler youtube kanalımızda
 

 

Yorumlar