Ana Sayfa Sağlık 12 Mayıs 2018 552 Görüntüleme

Özel bölge temizliğim için Gvyna yanımda!

Özel bölge temizliğim için Gvyna yanımda!5 saat önce

Herkese merhaba, ben Arzu! Genital bölge temizliği için kullanıp çok memnun kaldığım Gvyna ürünleri hakkında deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Siz de benim gibi, temiz ve ferah hissetmeye önem veriyorsanız, anlatacaklarım tam size göre!

Arkadaşımın tavsiyesiyle aldım!

Kist ameliyatı olduktan sonra hızlı iyileşme için anti biyotik kullanmaya başladım. Ancak, genital bölgemde PH seviyesini etkiledi ve vajinal akıntı problemi yaşadım. Her kadının başına gelecek, son derece can sıkıcı bir sorun olduğunu biliyorsunuz… Jinekologumla görüştüğümde kullandığım ilacın yan etkisine bağlı oluştuğunu söyledi ve genital bölge için temizleme jeli kullanmamı tavsiye etti.

Genital bölge akıntı, kaşıntı, kötü koku gibi problemleri aslında hepimiz yaşayabiliyoruz ancak bunu dile getirmeye çekiniyoruz… Bu yüzden, temizleme jeli arayışımı yakın arkadaşlarımdan biriyle paylaştım. O da bana, uzun zamandır Gvyna temizleme ürünü kullandığını ve çok memnun kaldığını söyledi.

Gvyna bana koruma kalkanı oldu!

Arkadaşımın yanından ayrılıp hemen Gvyna intim jeli ve mendili aldım. İlk kullanımdan itibaren müthiş faydalarını gördüm:

  • Genital bölgede kötü koku problemim çözüldü.
  • Vajinal akıntı sorunu sona erdi.
  • Kendimi temiz ve ferah hissediyorum.

Dışarıda tuvalete gitmekten hijyen nedeniyle çekinirdim. Gvyna temizleme mendili ile artık rahatça dışarıda tuvalet kullanabiliyorum. Çünkü, genital bölgeye doğal bir koruma kalkanı oluşturuyor.

Gvyna ürünlerini nasıl kullanıyorum?

Her duşta Gvyna intim temizleme jeli kullanıyorum. Bezelye tanesi büyüklüğünde Gvyna intim jeli avuç içime alıyor, biraz suyla seyreltiyorum. Dış genital bölgeme uyguluyorum. Anında daha temiz ve ferah hissetmemi sağlıyor. Bol suyla duruluyorum.

Gvyna Temizleme mendili ise ofiste, gece dışarı çıktığımda, bir kafeye gittiğimde yani aslında evim dışındaki herhangi bir yerde hayatımı kolaylaştırıyor! Hızlıca temizliyor, olası mikroplara karşı genital bölgemi koruma altına alıyorum.

Arkadaşınız olarak Gvyna tavsiye ediyorum!

Ben, arkadaşımın tavsiyesiyle Gvyna kullanıp gerçekten çok fayda gördüm. Arada bir tekrarlayan vajinal akıntı, kaşıntı, kötü koku gibi problemlerden tamamen kurtuldum. Gvyna ile tanışmadan önce, “eyvah, yine mi genital bölge sorunu var!” deyip endişelenirdim ama şimdi içim çok rahat.

Neden Gvyna kullanıyorum?

Gvyna temizleme ürünlerinin özelliklerinden size bahsetmek isterim.

  • Gvyna ürünleri, alkol ve sabun içermeyen yumuşak formüle sahiptir. Cildi tahriş etmeden dış genital bölgenin temiz ve sağlıklı kalmasını sağlar.
  • Asidik pH değeri ile zararlı dış etkenlerin üremesine karşı koruma sağlayan doğal bir savunma mekanizması oluşturur.
  • Tüm Gvyna ürünlerinin içeriğindeki doğal laktik asit, dış genital bölgede asidik bir ortam oluşturarak Laktobasililerin üremesine yardımcı olur ve zararlı dış etkenlere karşı korur.
  • Gvyna ürünleri klinik ve dermatolojik/jinekolojik olarak test edilmiştir. Gvyna ürünleri, günlük kullanım için uygundur.

Gvyna özel bölge temizlik ve ferahlığı için ürünler hakkında detaylı bilgiyi, web sitesinde bulabilirsiniz. Aşağıdaki görsele tıklayıp Gyvna resmi web sitesine ulaşabilirsiniz.

Yorumlar