Ana Sayfa Magazin 18 Temmuz 2021 156 Görüntüleme

Öykü Karayel ile Can Bonomo ilk kez reklam filminde birlikte yer aldı!

Öykü Karayel – Can Bonomo İlk Kez Birlikte Kamera Karşısında… Öykü Karayel ve Can Bonomo çifti, marka elçisi oldukları Bepanthol Baby’nin yeni reklam filmi için ilk kez birlikte kamera karşısına geçti.

Pediatristlerin 1 numaralı tercihi* olan Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem geçtiğimiz aylarda bebekleri Roman’ı kucağına alan Öykü Karayel – Can Bonomo çiftinin rol aldığı yeni bir reklam filmi yayınladı. Bonomo ve Karayel’in ilk kez birlikte kamera karşısına geçtiği reklam filmi samimi ve eğlenceli görüntüleriyle bebeklerin yaşadığı pişik sorununu ve Öykü ile Can’ın bebeklerini çaresiz şekilde sakinleştirme çabalarını ele alıyor.

Anne ve babaların pişikle mücadelesinin ve pişiği önlemeye yardımcı olan Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem’in öne çıktığı film televizyonda ve dijital ortamlarda yayınlanıyor.

Öykü Karayel ve Can Bonomo Bepanthol Baby ile başlayan iş birliklerine ilişkin;“Aynı problemleri henüz deneyimleyen taze ebeveynler olarak çok keyif aldığımız bir çekim gerçekleştirdik. Beraber çok güzel bir de anımız olmuş oldu.” İfadelerini kullandı.

Özel içerikler youtube kanalımızda
 

 

Yorumlar