Ana Sayfa Magazin 17 Mart 2021 208 Görüntüleme

Nare’den sonra başına talih kuşu kondu! Neslihan Atagül, Hollywood filminde oynayacak!

Star TV’de ekrana gelen Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterini oynayan Neslihan Atagül, dizinin 2. sezonunda yaşadığı rahatsızlık sonucu projeyi bırakmak durumunda kalmıştı. Geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle rapor alan ve dinlenmesi gereken oyuncu, diziden ayrıldı. Yerine ise Tuba Büyüküstün geldi.

Atagül, Bodrum’dan İstanbul’a gelerek evinde dinlenmeye çekildi. Bir süre sonra kendisini merak eden hayranları için de bir video ile yanıt verdi ve iyi olduğunu anlattı.

Gittikçe düzelen oyuncu, şu sıralar daha iyi. Kilo kaybeden ve zor günler geçiren Atagül, son olarak Hola isimli bir Amerikan dergisine röportaj vermiş ve fotoğraflarıyla da çok konuşulmuştu.

Atagül, Sefirin Kızı dizisinin bir Amerikan kanalında yayınlanmasıyla birlikte daha çok dikkat çekti. Oyuncunun şimdi bir Hollywood filminde rol alacağı şeklinde bazı haberler yer almakta medyada.

Neslihan Atagül’ün dünyaca tanınan ünlü isimlerle bir projede rol alması söz konusu. Oyuncunun başrollerini Penelope Cruz ve İspanyol aktör Luis Tosar ile paylaştığı ‘En Los Margenes’ isimli filmin kadrosuna seçildiği ifade ediliyor.

 

Sefirin Kızı dizisinden sonra böyle bir atılım yapması, kariyeri açısından ciddi bir sıçrama yaşatacak oyuncuya! Dış ülkelerde de ismi daha çok duyulacak.

Haberde Neslihan Atagül’ün bu hafta içinde yapımcılarla online bir görüşme yapacağı da ifade ediliyor. Çekimlerin yıl sonunda başlanması planlanan filmle ilgili oyuncudan henüz  bir açıklama gelmedi ama büyük merak konusu oldu…

Youtube kanalımızda özel haberlerimizi kaçırmayın! Siz de abone olun…

Özel içerikler youtube kanalımızda –> @televizyongazetesi.com

 

Yorumlar