Ana Sayfa Aktüel 7 Mart 2021 87 Görüntüleme

Jessica May pandemi döneminde iki büyük kazanım elde etti!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında en son Maria ile Mustafa dizisinde başrolde yer alan Jessica May, eşi Hüseyin Kara ile birlikte bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Oyuncu, evde olduğu için yemek konusunda kendini geliştirmeye çaba harcıyor. May ayrıca eşiyle de birbirlerine daha çok kenetlendiklerini söyledi. Oyuncu bu iki konuda pandeminin kendisine olumlu yansımaları olduğunu vurguladı.

Hiçbir şey yapmayı bilmediğini itiraf eden oyuncu, “Karantina döneminde o kadar çok eleştirdim ki kendimi. Şimdi gurur duyuyorum. Çok zor yemekler yapmadım. İlk başta sadece mercimek çorbası biliyordum. Fasülye, dolma… Değişik Türk yemekleri deniyorum” açıklamasında bulundu.

Hüseyin Kara eşinin yaptığı her şeyi çok güzel yaptığını ifade etti. May, yemek yapma konusunda kendisini pandemi döneminde geliştirdiğini ifade etti. Pandemi döneminde evde eşiyle birlikte uzun süreler kaldıklarını hatırlatan Jessica May, birbirlerine daha sıkı kenetlendiklerini söyledi.

Oyuncu, “Hiç tartışma hiç bu tarz şeyleri yaşamıyoruz. Çok iyi anlaşıyoruz” diye konuştu. May, Türkçe kelimeleri anlamakta bazen sıkıntı yaşadığını da belirtti. Mart ayının 31’inde parmak izini vererek Türk vatandaşlığı için işlemlerini tamamlayacağını belirten Jessica May, vatandaşlığa geçmeyi heyecanla beklediğini söyledi.

Şu sıralarda kendisini dinlendirmeye çaba harcadığını hem kafa olarak hem fiziksel olarak hem cilt olarak dinlenmek durumunda olduğunu anlatan oyuncu, Brezilya’daki ailesini de çok özlediğini ifade etti.

“Yabancı gelin çok güzel şeyler getirdi bana. Bunun değeri başka” diyen Jessica May, kendisini farklı rollerde de denemek istediğini sözlerine ekledi.

Özel içerikler youtube kanalımızda –> @televizyongazetesi.com

 

Yorumlar