Ana Sayfa Moda 23 Mayıs 2018 661 Görüntüleme

Güzellik Festivali Beauty Fest, Ünlü İsimleri Ağırladı

Yılın en güzel festivali ‘Beauty Fest’, makyaj uzmanları, güzellik ve stil danışmanları ile söyleşiler, güzellik cornerları, yarışmalar, workshoplar ve konserler ile ziyaretçilere keyifli ve güzel bir hafta sonu yaşattı. Ivana Sert, Müge Boz, Ayşe Tolga, Aşkım Kapışmak, Ece Seçkin ve

Fettah Can ‘Beauty Fest’te festival katılımcılarıyla bir araya geldi.

Ece Seçkin ve Fettah Can En Güzel Şarkılarını Beauty Fest Ziyaretçileri için Seslendirdi!

Festivalin ilk günü sevilen pop sanatçısı Ece Seçkin sahnede harika performansıyla kulakların pasını sildi! Festivalin 2.günü ise şarkılarına hayran kaldığımız Fettah Can, Beauty sahnesinde ziyaretçilere nefis bir konser verdi!

Güzelliğiyle Göz Kamaştıran Ivana Sert, Hem Kendi Markasını Görücüye Çıkardı

Hem de Beauty Talks’da Yaz Trendlerini Anlattı!

Stili ve güzelliğiyle göz kamaştıran Ivana Sert, ‘Beauty Fest’te kendi ismiyle kurduğu Ivana Sert markası, festival alanındaki cornerda yerini aldı. Festivalin 2. gününde ise Beauty Talks’a katılan Ivana Sert, günlük rutininden, doğal makyaj trendine, yeni projelerinden yaz trendlerine kadar pek çok konuda fikirlerini ve kendi adını vermiş olduğu kozmetik markasının çıkış hikayesini paylaştı.

Güzel Oyuncu Müge Boz ‘Sağlıklı Beslenme, Güzelliğin İlk Adımı’ Diyor!

Güzel ve başarılı oyuncu Müge Boz, Beauty Talks’da katılımcılarla buluştu. Boz, saçlarının güzelliğini nasıl koruduğundan ve sağlıklı beslenmenin güzelliğin ilk adımı ve en önemli kurallarından biri olduğundan bahsederek, cilde iyi gelen besinleri anlattı. Müge Boz, kendi kurduğu iyi beslenme konseptli restoranından getirdiği detoks sularından dinleyicilere tattırdı.

Ayşe Tolga, Beauty Talks’da İyi Yaşama Dair Birçok İpucu Verdi!

İyi yaşam ve bütünsel sağlık konularındaki bilgileriyle adından sıkça söz ettiren Ayşe Tolga, katılımcılara ‘İyi Yaşam’ konusu üzerine birçok ipucu verdi. Ayşe Tolga, hayatında nasıl sağlıklı yaşamasının farkettiğini ve bu yolculuğunda değişimin zihin, enerji, ruh ve duygusal yapımızı da ele alarak, farkındalığımızı artırmak gerektiğini anlattı.

Aşkım Kapışmak, Kadın-Erkek İlişkilerine Dair Bilinmeyenleri Anlattı!

Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, ilişkilerde yaşanan sorunları nasıl çözüleceğine dair fikirlerini ve insanın kendi özüne dönmesi gerektiğini Beauty Talks’da anlattı.

Yılın en güzel festivali ‘Beauty Fest’e gelen ziyaretçiler, gün boyu müzik eşliğinde saklı kalan tüm güzellik sırları öğrendi , dijital dünyanın en renkli isimleriyle tanıştı ve ünlü güzellik markaların workshoplarına katıldı.

Yorumlar