Ana Sayfa Magazin 18 Temmuz 2021 186 Görüntüleme

Geçmişe yolculuğa hazır mısınız? Gülben Ergen’li Sinem Kobal’lı efsane dizi Dadı tekrarlarıyla ekranda!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yaz sezonuyla birlikte kanallar eski dizilerin tekrarlarını yayınlamaya başladı. Bu durum izleyicilere geçmişe dönme fırsatı yarattı. Bunlardan biri de bir zamanların en çok sevilen dizilerinden biri olan Dadı.

Dadı belki de Türkiye’nin ilk uyarlama dizilerinden biri. ABD yapımı The Nanny’nin Türkiye uyarlaması olan Dadı dizisi 2001 yılında yayınlanmaya başladı. Toplam üç sezon sürdü ve 61. bölümde final yaptı.

Dizinin başrollerinden biri Gülben Ergen’di. Ergen’in renkli karakteri dizinin en büyük eğlence unsurlarından biriydi. Dizide ayrıca Haldun Dormen, Kenan Işık, Seray Sever gibi usta oyuncular vardı.

 

Dizide ailenin kızını oynayan Sinem Kobal ise oyunculuğa ilk adımını Dadı ile atmıştı. Dizi sırasında henüz bir çocuk olan Sinem Kobal, ilk olarak Dadı dizisiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Genç oyuncu bu dizinin ardından kariyer basamaklarını bir bir tırmanmaya başlamıştı.

Dadı dizisinin tekrarları hafta içi her gün saat 21:30’da Teve2’de yayınlanmaya başladı bile.

Bir zamanlar fırtına gibi esen Dadı dizisinin konusu şöyleydi:

Melek, yıllardan beri sevgilisinin gelinlik satan dükkânında tezgâhtar olarak çalışmakta ve evlilik hayalleri kurmaktadır. Bir gün sevgilisinin kendisinden ayrılmak istediğini öğrenir ve hayatı tamamen değişir. İşyerinden ayrılan Melek, tesadüfler sonucu eşini kaybetmiş olan zengin bir adamın, Ömer Giritli’nin üç çocuğuna bakmak üzere Dadı olarak işe girer. Çocuk yetiştirme konusunda pek de deneyimi olmayan Melek, kendisine çok yabancı bir ortamda, o güne kadar görmediği kurallar ve değişik bir yaşam biçimiyle karşı karşıya kalır.

Özel içerikler youtube kanalımızda
 

 

Yorumlar