Ana Sayfa Magazin 23 Mayıs 2021 233 Görüntüleme

Final kararı ile şoke eden Mucize Doktor’da vedaya doğru son gelişmeler

Fox TV ekranlarında ikinci sezonu devam eden Mucize Doktor ne yazık ki, ekran ömrünü tamamlamaya doğru ilerliyor. İlk başladığı dönemde müthiş bir ilgi gören, reytingleri patlatan ve üst üste rekor sonuçlar elde eden dizinin ömrü sadece 2 bölüm kaldı… 63. bölümü ile birlikte 20 Mayıs Perşembe günü saat 20.00’de Fox TV’de yayınlanacak dizinin finali ise 27 Mayıs akşamı gerçekleşecek.

Final bölümünden önce izleyicilerle buluşmaya hazırlanan dizinin 63. bölümünde neler yaşanacağı da ortaya çıktı. Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez’in aşırı yorgunluğu nedeniyle devam etmek istememesi üzerine projenin finaline karar verilmişti. Şimdilerde ise dizinin hayranları bu gerçeği hazmetmeye çalışıyor.

Mucize Doktor hayranları 3. sezon olması yönünde sosyal medyada baskı kurmaya çalışsa da bunun bir anlamı olmayacaktır. Peki 63. yeni bölümde neler yaşanacak? İşte detaylar:

Ferman, Tanju’nun kızının kalp ameliyatı için geri döner. Ama durum son derece vahimdir. Bu sırada Ferman’ın hastaneden ayrılma teklifiyle bocalayan Ali, Vuslat olayı öğrenip onu cezbetmeye başlayınca iyice arada kalır.

Tanju geçmişiyle yüzleşirken Nazlı, Ferman ve Ali’nin olmadığı bir hastane hayal etmeye çalışır. Ali sonunda kararını verir. Ama hiç hesapta olmayan bir gelişmeyle Ali’nin bütün hayatını değiştiren yine Nazlı olacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda
 

 

Yorumlar