Ana Sayfa Magazin 17 Mart 2021 99 Görüntüleme

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın iki ünlü ismi ödül gururu yaşadı!

atv ekranlarında Salı akşamları yayınlanmakta olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6.sezonuna başarıyla devam ediyor. Reytingleri çok iyi gelen, hikayesi ve oyunculuk performansları ile de hayranları çok etkileyen dizinin iki ünlü ismine ödül de geldi.

Diamond of Turkey ödüllerinin 3.sü Maltepe Elite World Asia otelde gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. En iyi oyuncu ödülünü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tipi karakterini canlandıran ünlü oyuncu Savaş Özdemir alırken, yaşam boyu onur ödülünü yine aynı diziden Turgay Tanülkü aldı.

Des Yapım tarafından organize edilen Diamond of Turkey ödüllerinin 3.sü düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Sunuculuğunu Özge Ulusoy ve Mert Palavaroğlu’nun yaptığı törene Cengiz Kurtoğlu, Emel Müftüoğlu, Savaş Özdemir, Turgay Tanülkü, Bahadır Tatlıöz Selçuk Balcı gibi ünlü isimlerde katıldı.

Düzenlenen organizasyonda en iyi oyuncu ödülüne layık görülen ünlü oyuncu Savaş Özdemir ödülün arkasında koca bir ekibin çalıştığını belirterek, “Bu ödülde set emekçilerinden, senaryo gurubuna, yönetmene kadar herkesin katkısı çok. Bu ödülü ekip arkadaşlarıma ithafen alıyorum” dedi.

Özel içerikler youtube kanalımızda –> @televizyongazetesi.com

 

Yorumlar