Ana Sayfa Güzellik 12 Mayıs 2018 619 Görüntüleme

En iyi makyaj temizleme serisi çıktı!

En iyi makyaj temizleme serisi çıktı!1 gün önce

Makyaj yapmayı çok seviyoruz, ancak sıra makyaj temizlemeye geldiğinde biraz zorlanıyoruz, değil mi? Şimdi, makyaj temizlemeyi keyifli ve kolay hale getiren bir seri var! Biz, “Yüksek Topuklar” olarak denedik ve beğendik; siz değerli okuyucularımıza tavsiye ediyoruz.

Üstelik, sadece biz değil 86 makyaj uzmanının katılımıyla Almanya’da yapılan teste göre; 10 makyaj uzmanından 8’i, MicellAIR Expert serisini öneriyor. Gelin, Yeni NIVEA MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Serisini daha yakından tanıyalım ve ürün özelliklerine bakalım:

Tek adımda, en koyu makyajı bile kolayca yeni NIVEA MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Serisini kullanarak temizleyebiliyoruz. Özellikle, göz makyajında hiçbir kalıntı bırakmadan nazikçe ve derinlemesine temizlik sağlıyor.

MicellAIR bileşiği ve siyah çay özü içeren formülüyle ciltten makyajı derinlemesine temizler böylece cildin oksijen alımını artırır ve tekrar nefes almasını sağlar.

Etkili formülü mıknatıs gibi çalışarak, makyajı etkili bir sekilde yakalar. Ovalama gerektirmeden temizler. Ürün kalıntısı bırakmaz böylece cildinizin oksijen alımı artar.

Hızlı ve pratik makyaj temizliği için mendili tercih edebilirsiniz. Çantanıza veya ofisteki çekmecenizde mendiliniz hazır olsun, dakikalar içinde cildinizi nazikçe ve derinlemesine temizleyin. Ayrıca, MicellAIR bileşiği ve siyah çay içeren nazik formül hassas göz çevresine bakım yapar ve kirpikleri korur.

Yeni NIVEA MicellAIR Expert Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyici uzun süre kalıcı ve suya dayanıklı makyajı ve maskarayı çıkarmak için geliştirilmiştir. Ürün kalıntısı bırakmadan nazik bi şekilde göz makyajını çıkarırken hassas göz çevresine bakım yapar. Ürün kalıntısı bırakmaz böylece cildinizin oksijen alımı artar.

  • Yeni NIVEA MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Suyu Fiyatı: 26,90 TL
  • Yeni NIVEA MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Mendili Fiyatı: 20,90 TL
  • Yeni NIVEA MicellAIR Expert Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyici Fiyatı: 24,90 TL

Yorumlar