Ana Sayfa Magazin 14 Haziran 2021 298 Görüntüleme

Dizilerine bir bir final yaptıran Show TV yaz sezonunda yine iddialı!

Show TV geride bırakmakta olduğumuz sezon dizilerine arka arkaya final yaptırarak izleyicileri fazlasıyla şaşırttı. Yeni yapımlarla yola devam etme kararı alan kanal; Ramo, Arıza, Kuzey Yıldızı, Çukur isimli dizilerini bir bir ekrandan çekti… Şimdi ise yepyeni yapımlarla yola devam etmeye başlayan Show TV, yaz ekranında da çok iddialı olduğunu yayınladığı fragman ile gösterdi.

Türkiye’nin en renkli, en dinamik ve en neşeli televizyon kanalı SHOW TV, birbirinden iddialı yapımları ve çok sevilen yerli, yabancı filmleri izleyiciyle buluşturarak yaz eğlencesini evlerinize getiriyor.

Yaz sezonu boyunca eğlenceyi, tüm enerjisiyle izleyiciye sunmaya hazırlanan SHOW TV, birbirinden renkli, neşeli ve farklı yapımlar ile sizlerle. Sürükleyici bir macera… Bir baba ile kızının kavuşma hikayesini ve kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini konu alan Kahraman Babam her pazartesi saat 20.00’de,

Sımsıcak ve yepyeni bir aşk hikayesi Cam Tavanlar her çarşamba saat 20.00’de ekranlara geliyor.

Eğlence, kahkaha dolu dizgin devam ediyor! Kahkahanın değişmez adresi Güldür Güldür Show, her cuma saat 20.00’de seyirciyle buluşuyor.

Sinemaseverler ekran başına! Birçok yerli ve yabancı film de yaz boyunca SHOW TV’de olacak. Türk filmlerinin en çok izlenenlerini sakın kaçırmayın.

Yaz eğlencesi, tüm enerjisiyle SHOW TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda
 

 

Yorumlar