Ana Sayfa Magazin 18 Temmuz 2021 286 Görüntüleme

Bergüzar Korel’in ertelenen dizisi yerine sert bir gençlik dizisi geliyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, geçen yıl Han isimli ikinci oğlunu dünyaya getirmişti. Ali ve Han’ı büyütürken oyuncu geçtiğimiz aylarda büyük bir sürpriz ile karşılaştı.

Bergüzar Korel’in üçüncü çocuğuna hamile olduğunu sürpriz şekilde öğrendiği ve bu duruma da çok şaşırdığı ortaya çıkmıştı. Ünlü oyuncu da bu durumu doğrulamış ve işe Halit Ergenç ile birlikte büyük şaşkınlık yaşadıklarını anlatmıştı. Bergüzar Korel, şayet kızına hamile olmasaydı yeni bir diziye başlayacaktı. Aslında bu dizi projesi Saran Medya için büyük önem taşıyordu.

Spor sektöründe uzun yıllardır televizyon yatırımları bulunan Saran Medya, dizi yapımı işine de adım attı. İlk projeleri de Exxen için Bergüzar Korel’in başrolünde yer alacağı Kanlı Yayın isimli dizi olacaktı… Ancak Korel’in hamile kalması tüm hesapları alt üst etti.

 

Ünlü oyuncunun karnının hızlı bir şekilde büyümesi ve projenin devam edebilme olasılığını azalttı ve şimdilik Kanlı Yayın dizisi ertelendi… Ancak Saran Medya yeni ve farklı bir dizi için kolları sıvadı.

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, kendisine gelen duyumları köşesine taşıdı ve şöyle yazdı: “Saadettin Saran spor kanalı konusunda uzman. Dizi yapım işine de girdi. Bir şirket kurdu. İlk işi Bergüzar Korel’in oynadığı dizi olacaktı Exxen için. Hamilelik nedeniyle iptal oldu. Saran Medya yapacaktı. Şimdi öğrendim ki bir sert gençlik dizisi projesi olmuş. Bir açık kanala yapılacak. Yazım aşamasına geçilmiş.”

 

Özel içerikler youtube kanalımızda
 

Yorumlar