Ana Sayfa Magazin 25 Nisan 2021 229 Görüntüleme

Ata Berk Mutlu’nun kardeşi Can Mutlu da oyuncu oldu!

Ata Berk Mutlu çocuk oyuncu olarak 2009 yılından bu yana ekranlarda yer alıyor… Karadayı dizisinde Nazif olarak dikkat çeken Mutlu, Poyraz Karayel dizisindeki Sinan karakteri ile gönüllere girdi… Minik Sinan’ın sevimliliği ve Ata Berk Mutlu’nun da iyi performans sergilemesi herkesin hafızasındadır.

Ata Berk Mutlu’nun kardeşinin de oyuncu olduğunu biliyor muydunuz? Başarılı projelerde yer alan Ata Berk Mutlu’nun izinden ilerleyerek ekranlara “Merhaba” diyen Can Mutlu, MAG Nisan sayısına konuk oldu.

 

Ekranların sevimli çocuk oyuncusu Can Mutlu, MAG Nisan sayısında yer alan Kids içeriğinin konuğu oldu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en sevdiği bayram olarak belirten başarılı yetenek, ileride oyunculuğun yanı sıra müzisyenlik de yapmak istediğini söyledi.

Kendisi gibi oyuncu olan ve başarılı projelerde yer alan abisi Ata Berk Mutlu ile youtube kanallarında çocuk içerikleri üreten ikili, yaşıtları tarafından da çok seviliyor.

 

Abisini idolü olarak gördüğünü belirten Can Mutlu, “ Abim Ata Berk gibi tüm oyuncu abilerimi ve ablalarımı örnek alıyorum” dedi. Fantastik bir filmde oynamayı çok istediğini belirten genç yetenek, büyücü rolünü üstlenmeyi hayal ettiğini iletti.

Ata Berk Mutlu büyüdü, boyu da bir hayli uzadı… İşte abi –  kardeşin son hali…

 

Özel içerikler youtube kanalımızda
 

 

Yorumlar