Ana Sayfa Magazin 23 Mayıs 2021 431 Görüntüleme

Alp Navruz dizi öncesi sıkı hazırlıkta! Burak Deniz ve Engin Öztürk’ün karizması tavan!

Televizyongazetesi.com/Detay – Dizilerin vazgeçilmez isimlerinden, oyunculukları ile dikkat çekerken, karizmatik duruşları ile de hayranlarının büyük ilgi gösterdiği üç isim Alp Navruz, Burak Deniz ve Engin Öztürk… Üç oyuncu da yeni sezonun en çok konuşulan isimleri arasına girmeyi başardılar.

Performanslarıyla rol aldıkları projelerde kendilerinden söz ettiren bu üç isim, aynı zamanda hayranlarının da sosyal medyada merakla takip ettikleri isimlerden…

İşte bu üç ismin son yaptıkları instagram paylaşımlarına bir göz atalım. İlk sırada Alp Navruz var. Navruz, yakın zamanda final yapan Zümrüdüanka’dan sonra yine başarılı bir hikaye ile ekrana dönmeye hazırlanıyor.

Bu kez başrolünü Ayça Ayşin Turan ile paylaşacağı bir romantik komedi dizisinde oynayacak. Ay Yapım imzalı dizinin ismi Ada Masalı.

Star TV’de ekrana gelecek olan iddialı dizi öncesinde oyuncu kondisyon tutuyor. Bol bol spor yaptığı paylaşımlarına da yansıyan oyuncu, son olarak yine spor salonunda çalışırken çekilen görüntüsünü paylaştı.

İyice kas yapan oyuncu, yazlık dizi Ada Masalı’nda anlaşılan hayli zinde ve çekici görünecek…

 

Burak Deniz ise şu sıralar Maraşlı dizisi ile ekranda. Oyuncu, her rol aldığı proje ile konuşuluyor, konuşturuyor adeta! Oyunculuğu ile döktüren Burak Deniz, BluTV için çekilen Yarım Kalan Aşklar isimli dizide de bambaşka bir karaktere hayat vermiş ve izleyenler tarafından çok beğenilmişti.

Ekranda ise Celal Kün nam-ı diğer Maraşlı karakteri ile yine büyük övgü alıyor. Alina Boz ile başrolünde oynadığı dizinin setinden, bir Maraşlı bakışıyla poz vermiş.

Oyuncunun paylaşımı, hayranlarının da beğenisini topladı…

 

Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle son olarak ekrana gelen Engin Öztürk de yine karizmatik ve başarılı isimler arasında. Demet Özdemir ile başrolünde oynadığı dizi, geçtiğimiz hafta veda etmişti. Oyuncu, bir markanın reklamı için verdiği pozu paylaştı. Yazlık kıyafetlerle yine şık, rahat ve karizmatik görünüyor Öztürk…

 

Özel içerikler youtube kanalımızda
 

 

Yorumlar