Ana Sayfa Aktüel 7 Mart 2021 230 Görüntüleme

Akrep dizisinde reytingler için büyük beklenti!

Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan Akrep dizisinin şimdiye kadar elde ettiği reytingler orta ve ortanın altında gerçekleşti. Cuma akşamları yayınlandığı zamanda orta seviyede oranlar elde eden yapım, gün değiştirip de Perşembe akşamlarına geldiğinde ortanın altında sonuçlar almaya başladı.

Akrep dizisinde Demet Akbağ ve Evrim Alasya gibi iki güçlü oyuncunun yüksek performansları diziyi ön planda tutmaya devam ediyor. Hikayesi ile geniş bir kitleyi etkileyebilen dizi, şimdiye kadar 12 bölüm yayınlandı. Bu akşam dizinin 13. yeni bölümü ekrana gelecek. Yeni bölümden en önemli beklenti reytinglerin yükseliş yaşaması. Bakalım bu beklenti gerçekleşecek mi?

Peki 13.bölümde neler yaşanacak? İşte tüm detaylar ve yeni fragman: Perihan’ın Merve’yi eve getirmesi herkesin tepkisini alır. Özellikle Duru, annesini katilinin kızı ile aynı evde yaşamak istemediğini söyleyerek Perihan’la kavga eder ve bir seçim yapmasını ister. Perihan’dan istediği yanıtı alamayan Duru, hamile olduğunu ve Hakan’la evleneceklerini açıklayarak herkesi şoke eder.

Ferda hapishanede saldırıya uğrayınca azmettiricinin Perihan olduğunu düşünen Ayşem suç duyurusunda bulunur. Ailesini bir arada tutmaya çalışan Perihan, bu haberle şok olur ve Ferda’nın durumuna üzülür. Merve, haberi alınca hastaneye koşar ancak Ferda’nın tüm çabasına rağmen annesini affetmez. İyileştikten sonra hapishaneye dönen Ferda kendisine saldıran mahkumdan saldırının arkasında kimin olduğunu öğrendiğinde şok olur.

Ferda nihayet hapisten çıktığında yıllardır görmediği ve unutmak istediği, geçmişin hesabını sormaya kararlı Ahmet’le karşı karşıya kalır.

Özel içerikler youtube kanalımızda –> @televizyongazetesi.com

 

Yorumlar