Ana Sayfa Magazin 14 Haziran 2021 256 Görüntüleme

Afili Aşk’tan sonra Altan Erkekli yeniden Kanal D’nin yazlık dizisinde!

Kanal D’nin yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı ‘Baht Oyunu’, 15 Haziran Salı akşamı ilk bölümüyle ekrana geliyor. Baht Oyunu’nun zengin oyuncu kadrosunda usta oyuncu Altan Erkekli de yer alıyor. Erkekli, 2019-2020 sezonunda da Afili Aşk isimli yazlık Kanal D dizisinde ekranda yerini almıştı. Oyuncu, Muhsin Yiğiter karakterinden sonra şimdi de Aytaç Şaşmaz’ın canlandırdığı Bora karakterinin babası olacak.

Genç yıldızlarla usta isimleri buluşturan dizide, Altan Erkekli, Bora’nın (Aytaç Şaşmaz) babası Zafer karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Başarılı bir iş adamı olan Zafer’in başına buyruk oğlu Bora ile çatışmaları eğlenceli ve heyecanlı sahnelerle ekrana gelecek.

 

Başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom Makar, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor.

Erkan Birgören ve Tuna Kıygı’nın senaristliğini yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor. ‘Baht Oyunu’, ilk aşkıyla mutluluğu yakalayamazsa sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan Ada’nın hikayesini izleyicilerle buluşturacak.

 

‘Baht Oyunu’, ilk bölümüyle 15 Haziran Salı akşamı 20:00’de Kanal D’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda
 

 

Yorumlar