Ana Sayfa Yazılar 30 Ekim 2019 299 Görüntüleme

Terazi burcu özellikleri

Terazi burcu gezegeni Venüs olarak bilinmektedir. Bu nedenle terazi burucunun hem erkeği hem de kadını çekici özelliği ile bilinmektedir. Terazi burcu özellikleri incelendiğinde olumlu ve olumsuz özellikler olarak iki farklı grupta incelemek mümkündür.

Terazi burcunun genel özelliklerinin olumlu yanları; güzel ya da yakışıklı olmalarıdır. Kendi bakımlarına dikkat ederler ve bu nedenle insanlara sürekli çekici gelirler. Bir ortamda terazi burcu olan bir erkek ya da kadın bulunuyorsa diğer burçların şansı çekicilik konusunda oldukça azdır. Terazi burcu kendilerini çekici göstermeyi oldukça sever.

Terazi burçları oldukça uyumludur. Bu nedenle dostlukları ve arkadaşlıkları kolay kolay bitmez. Bir terazi burcunun en önemli yanı da uyumlu ve her ortama uyum sağlayabilme özelliğinden ileri gelmektedir.

Terazi burçları konuşmayı çok sever. Hitabet yetenekleri oldukça güçlüdür. Bu nedenle en iyi politikacı ve siyasetçiler çoğunlukla terazi burcundan olan kişilerdir.

Terazi burçlarının içlerinde kötülük barınmaz. Oldukça iyi niyetlidirler. Oldukça pozitif olan ve neredeyse polyannacılık olarak adlandırılacak nitelikte içlerinde gizli bir özellik bulunur. Zaten arkadaş, aşk ve insan ilişkileri konusunda oldukça uyumlu olmaları da bu polyannacılık huyundan ileri gelmektedir.

Terazi burcunun olumlu özelliklerinin yanında bir o kadar da olumsuz özelliği bulunmaktadır. Bu olumsuz özellikleri kimileri olumsuz durum olarak algılamaz. Ancak terazi burçlarının en önemli özellikleri çapkın olmaları ve flört değiştirmeye çok fazla önem vermeleridir. Ayrıca kararsızlıkları da olumsuz diğer özellikleridir. Çabuk fikir değiştirip bir başka kişinin tesiri altında kalma huyları nedeni ile kararsızlıkları terazi burcunun içine işlemiş durumdadır.

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Terazi burcu erkeği flört etmeyi sevmektedir.

Duygusal ve kararsızdır. Hem iş ilişkilerinde hem ilişki denemelerinde sürekli bir kararsızlık bulunmaktadır.

Sakinlik ve huzur terazi burcu erkeği için oldukça önemlidir. Çevresindeki kişilerin hayat dolu, sakin ve huzur dolu olmasını istemektedir.

Sitemizde terazi burcu başta olmak üzere bütün burçların yorumlarını, genel özelliklerini ve aşk yorumlarını adresimizden rahatlıkla görebilirsiniz. En güncel terazi burcu özellikleri, terazi burcu erkeği genel özellikleri ve terazi burcu erkeğinin kova burcu kadını ile birlikte uyum gelişmelerini adresimiz aracılığı ile takip edebilirsiniz.

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova burcu kadınları oldukça arkadaş canlısıdır. Dünya yansa umurlarında olmaz, tavırları ile her gün eğlence ve her gün gezip muhabbet etmek kova burcu kadınları içindir.

Kova burcu kadınları dedikodudan hoşlanmaz. Onlara göre bir başkalarını çekiştirmek bu hayatta yapılacak en boş işlerden biridir. Onun yerine dünyayı gezmek, eğlenmek ve sürekli hayatı eğlenceye dönüştürmek ile ilgili düşünceleri vardır.

Kova burcu kadını ile her insan birlikte olamaz. Çünkü evcimen bir yapıları yoktur. Sürekli dışarı çıkıp eğlenmek isterler. Sürekli gezmek ve hayatı eğlenceli olarak yaşamak isterler. Her zaman bu dünyaya bir kere geleceğiz mantığı ile hareket ettikleri için, gezmeyi ve eğlenceyi seven kişilere hayatı cennet bahçesi yapabilirler. Ancak evcimen ve evden dışarı çıkmayan, ailesine düşkün biri ile ruhları sıkılır. Hem kova burcu kadının ruhu bu ilişkide boğulur hem de hayat her iki kişi için de dayanılmaz duruma gelir. Bu nedenle kova burcu kadının yanına her zaman hayattan zevk almayı bilen erkekler gelmelidir.

Kova burcu kadınları entelektüeldir. Liderlik vasıfları oldukça gelişmiştir.

Oldukça pratik zekaları vardır. Pratiklik onlar için oldukça önemlidir. Kısa yoldan her şeyin üstesinden gelebilme kabiliyetleri vardır.

Ciddi ilişkiler ve uzun süreli ilişkiler Kova burcu kadını için değildir. Duygusal bağlılıktan uzak durdukları için de oldukça fazla flört değişimi yaşayabilirler.

Terazi Burcu Erkeği Ve Kova Burcu Kadını Aşk Uyumu

Terazi burcu erkeği flörtü sever. Aynı şekilde kova burcu kadını da flört etmeyi sever. Her iki burç için de flört etmek ve ciddi ilişkiler kurmamak doğalarında vardır. Bu nedenle oldukça eğlenceli bir çift olabilir. Aşk uyumları incelendiğinde terazi erkeğinin cazibesi ve çekiciliği, kova burcunun hayat dolu olması nedeni ile en uyumlu ve eğlenceli çift seçilebilir. Ancak terazi erkeği ile kova kadını arasında ciddi ilişkiye dönebilen oldukça az kişi vardır. Bunun nedeni de her iki burcun özgürlüğüne düşkün olması ve evliliği hayatlarında bulundurmak istememeleridir.

Terazi Burcu Ve Kova Burcu Arkadaşlık İlişkisi

Terazi burcu ve kova burcunun her iki cins için arkadaşlık ilişkileri oldukça güçlü olabilir. Çünkü iki burç da hayat dolu ve eğlenmeyi seven bir yapıya sahiptir. Terazi burcu ile kova burcu arasında benzer özelliklerin bulunması ve birbirlerini kısmi ölçüde tamamlıyor olmaları bu özellikleri ile birlikte iki burcu birbirine bağlamaktadır. Terazi burcu ve kova burcu iyi bir flört sevgili olabilirken arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinde de kaçınılmaz bir uyum doluluğu bulunmaktadır.

https://www.superhaber.tv/astroloji/terazi-burcu-genel-ozellikleri

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Eryaman ve Sincan Diş Kliniği

Eryaman ve Sincan Diş Kliniği