Ana Sayfa Magazin 23 Mayıs 2021 219 Görüntüleme

Şükrü Özyıldız’dan kalpleri kazanan iyilik hareketi!

Şükrü Özyıldız, severek kullandığı kişisel eşyalarını, istismara uğrayan çocuklara destek olmak için, iyilik alışverişi platformu Givin’e bağışladı. Özyıldız’ın eşyaları, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışından da talep gördü.

Başarılı oyuncu Şükrü Özyıldız’ın kişisel eşyaları, tüm alışverişlerin bağışa dönüştüğü Givin’de satışa çıkartıldı. Geliri, Türkiye’de UCİM (Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği) ile psikolojik, fiziksel ve cinsel istismara uğrayan çocuklar için çeşitli önleme merkezlerinin açılmasına destek olacak. Henüz kampanyanın ilk gününde bağışlanan eşyalardan 16 tanesi satılarak istismara uğrayan 4 çocuğa eğitimsel ve hukuksal boyutta destek sağlandı.

Şükrü Özyıldız’ın yurt dışındaki sevenleri de çocuklar için el ele vererek Özyıldız’ı yalnız bırakmadı. Türkiye dışında Puerto Rico, New York, Londra ve Los Angeles’dan da kampanyaya destek geldi. Özyıldız’ın kampanyasının ardından pek çok kişi Givin’e kişisel eşyalarını bağışlamak için harekete geçti.

Şimdi eşyalar, yeni sahipleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Tüm eşyalarını bağışa dönüştürmeyi hedefleyen Özyıldız, çocuklar için destek olmak isteyen herkesi givin.co’daki profiline bekliyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda
 

 

Yorumlar