Ana Sayfa Magazin 23 Mayıs 2021 182 Görüntüleme

Son Yaz dizisinde heyecanı yükselten gelişmeler!

2 haftadır ekranda yer almayan Son Yaz dizisinin yeni bölümünü hayranları merakla bekliyor. Dizinin 21 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan 19. yeni bölümünden detaylar ortaya çıktı. Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde önemli gelişmelere tanıklık edeceksiniz. İşte tüm detaylar:

Doğum günü sonrasında kendisini Kara ailesinin bir parçası gibi hissetmeye başlayan Akgün, kabul edildiği ailenin kızı ile gizli gizli ilişki yaşamaktadır. Akgün Gökalp Taşkın bu durumu içine sindiremese de, Selim’in yüzüne söylemesine bu defa Yağmur izin vermez. İlişkilerini kimseden izin almadan yaşayacaklardır. Her şeyin farkında olan Canan’ın Akgün’e tepkisi ise çok farklı olacaktır.

Selim de artık Canan’la yaşadıkları yeniden yakınlaşmaya bir isim koymak istemektedir. Canan’a hazırlayacağı sürpriz hiç beklemediği şekilde noktalanır. Soner ve Eray’ın arası, Eray’ın Naz’la ilgili yapacağı bir hamle ile iyice açılır. Soner’i yatıştırmak hiç kolay olmayacaktır.

Akgün bir yandan Gökhan’a verdiği sözü tutmak için yarışa hazırlanırken bir yandan da taze sevgilisine bir ilk buluşma sürprizi hazırlamaya karar verir. Fakat Gökhan’ın Akgün için başka planları vardır. Selçuk Taşkın’ı takıntı haline getirmiş olan Gökhan gerekirse Selçuk Taşkın’ı öz oğlunun acısıyla sınamaya hazırdır.

Özel içerikler youtube kanalımızda
 

 

Yorumlar