Ana Sayfa Moda 23 Mayıs 2018 664 Görüntüleme

Mom Jean Trendine Dair Her Şey

Ama önce ‘Mom jean alırken nelere dikkat etmeliyiz?’ sorusunun cevabından başlayalım…

Öncelikle pantolonunuzun dikişi kaliteli olmalıdır. Mom jeaniniz bedeninizi sıkı sıkı sarmamalı ama kalçanıza tam oturmalı. Büyük kalçalı kadınlar arka cepleri birbirine yakın olan jeanleri tercih etmeli çünkü arka cepler ne kadar bir birine yakın olursa kalçanız o kadar küçük gözükür.

1- VİNTAGE TARZI VE MOM JEAN

Vintage gömleklerin veya kazakları mom jean ile kombinlenmesi mom jeanin vintage havasına çok yakışıyor. Bu görüntü sizin için çok nostaljik geliyorsa mom jeani vintage aksesuarlar ile kombinlemenizi öneririm.

2-UZUN HIRKALAR VE MOM JEAN

Eğer uzun ve ince bacak boyuna sahip değilseniz, mom jean bacak boyunuzu daha uzun gösterir. Uzun hırkalar ve kimonolar ise kısa bacaklı kızlar için; mom jean kombinlerinde kurtarıcı parça olabilir.

3- BLUZLAR,TİŞÖRTLER VE MOM JEAN

Mon jeaninizi, rahat ve şık peplum bluzlar ile kombinlediğinizde feminen ve stil sahibi bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bunun yanında oversize, basic tişörtler yazın mom jean kombinlerinin vazgeçilmez parçasıdır.

4-OVERSİZE ÜSTLER VE MOM JEAN

Oversize kazak, sweatshirt ve ceketler mom jeanin rahat havasına uyum sağlayan parçalardır. spor ayakkabı ve postallarla kombinlendiğinde ise bir bütün halinde olur.

Haftaya yeni bir yazı dosyasında görüşmek üzere.

Yorumlar