Ana Sayfa Moda 23 Mayıs 2018 600 Görüntüleme

Bu Bahar Vazgeçilmeziniz Olacak 4 Güzel Parça

Yönü şaşan cool çizgilerin, canlanan ekoselerin, bollaşan pantolonların, karizmatik ceketlerin ve natürelleşen eteklerin tadını çıkarın. Yüksek modayla yakın temas kuran birbirinden güzel parçalarla doğallığın peşinden koşma zamanı. İşte bu bahar vazgeçilmeziniz olacak 5 güzel parça!

Çizgili Elbise

Romantik çiçekler, danteller, fırfırlar bana göre değil diyenler bu bahar stiline çizgi çekiyor. Yüksek modanın kıskacında olan ve yenilenen görünümleriyle hayranlık uyandıran parçalarla cool olma yolunda ilerle. Yatay ya da dikey, yönü asla belli olmayan çizgi desenleri basic tişörtlere, eteklere, ceketlere yakışıyor ancak en cool halini elbiselerde yansıtıyor. Salopet, jile elbiselerde kendine bu bahar ayrı bir yer edinen çizgilerin bu sevilen tavrını kombinlemek içinse bekleme.

Ekose Takım

Ekose desenler 2018 bahar sezonuna da sızmayı başardı. Koleksiyonların vazgeçilmezi ekose desenler, sokakların da stil sahibi parçalarına hareket katıyor. En prestijli markalardan cadde mağazalarına kadar her yerde karşınıza çıkacak ekose parçanızı nasıl alırdınız? Etnikleşen ekose desenlerle tığ işlemeler, ekose desenlerle buluşan pötikareler ve maskülen ceketlerle klasikleşen ekoseler. Baharlık renkleri taşıyan ekoseleri bir arada kullanmaksa yılın yeni zor denklemi.

Etnik Ceket

2018 baharında şehirlere pastoral gizem geliyor. Etnik dokular toprak tonlarıyla karşımıza çıkarken baharın sıcacık renkleri tığ işlemeler sahne oluyor. Bu görünüm en çok da ceketlere yansıyor. Sıcak kültürlerden ilham alan tasarımcılar, geçmişin eşsiz yansımalarına günümüze modernize ederek dönüştürüyor. Zanaatkar işçilikle dokunan etnik ceketlere bu bahar dolaplarınızda yer açın.

Babaanne Eteği

Dallı güllü babaanne etekleri, 2018 baharına damgasını vuruyor. Geçtiğimiz sezona damgasını vuran büyükanne hırkaları, 2018 baharında yerini büyükanne eteklerine bıraktı. Mikro çiçekleri ve rengarenk tavırlarıyla çok sevilecek yepyeni trend, salaş birliktelikleriyle çekim alanını genişletecek. Belki de yerli fenomenlerimizden Tuğba Tekin, namıdiğer @ilaveten’den alışkın olduğumuz çiçekli natürel etekleri moda dünyası yeni keşfediyor. Siz siz olun 2018 baharında modernize edilmiş rengarenk mikro çiçekli etekleri dolaplara eklemeden geçmeyin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Kaynak: Yeşil Topuklar

Yorumlar